undefined
  1. Home
  2. >
  3. Kunstenaars
  4. >
  5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

filters

Prent 190

Prent 190 gaf jaarlijks series van werken van hedendaagse grafische kunst uit, welke in oplagen van 190 exemplaren werden vervaardigd. Elk jaar werden er andere kunstenaars gevraagd om aan Prent 190 mee te werken. Het doel van Prent 190 was om een bredere maatschappelijke kring te kunnen voorzien in de groeiende behoefte aan originele kunstwerken. Alle prenten zijn hand gedrukt, gesigneerd en voorzien van een exemplaarnummer.

De werken van Prent 190 hebben een genummerde oplage van 190 stuks. In dit overzicht ziet u al het aangeboden werk van kunstenaars die meegedaan hebben met Prent 190, ook als deze werken niet tot de Prent 190 serie gerekend kunnen worden.

Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976 kopen? Bied vanaf 300!
Jan Cremer (1940) Nederlands Tulpenveld
TechniekLitho
Afmetingen125.5 x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 340
3 biedingen
Bied mee Bied mee
Ger Lataster - Bronzen beeld: Handvlag kopen? Bied vanaf 695!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Bronzen beeld: Handvlag
TechniekBrons
Afmetingen14 x 15 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht1870 g
GesigneerdHandgesigneerd
Openingsbod
€ 695
Bied mee Bied mee
Jef Diederen - Zeefdruk uit 1991 - 61/250 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zeefdruk uit 1991 - 61/250 - Gesigneerd
TechniekZeefdruk
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 45
Bied mee Bied mee
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies kopen? Bied vanaf 150!
Rob van Koningsbruggen (1948) Nederlands Fodor servies
TechniekKeramiek
Afmetingen7 x 10 x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Openingsbod
€ 150
Bied mee Bied mee
Corneille - DE COMPLETE Opera serie van Verdi ( “Ommagio a G. Verdi”) kopen? Bied vanaf 1100!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch DE COMPLETE Opera serie van Verdi ( “Ommagio a G. Verdi”)
TechniekZeefdruk
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGeschept Papier
Openingsbod
€ 1.100
Bied mee Bied mee
Corneille - Six rêves peints kopen? Bied vanaf 229!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Six rêves peints
TechniekZeefdruk
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 229
Bied mee Bied mee
Lucebert - Geen titel kopen? Bied vanaf 275!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Geen titel
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstAlleen in Passe-partout
Openingsbod
€ 275
Bied mee Bied mee
Lucebert - Poetry kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Poetry
TechniekZeefdruk
Afmetingen56.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 175
Bied mee Bied mee
Corneille - Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd
TechniekZeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 225
Bied mee Bied mee
Peter Vos - Mus. Originele tekening. kopen? Bied vanaf 499!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Mus. Originele tekening.
TechniekPotlood
Afmetingen14 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 499
Bied mee Bied mee
Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede kopen? Bied vanaf 47!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen28 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 47
Bied mee Bied mee
Theo Daamen - De Marketentster kopen? Bied vanaf 100!
Theo Daamen (1939-2021) Nederlands De Marketentster
TechniekEts
Afmetingen47 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 100
Bied mee Bied mee
Jan Montyn - Avatar de vishnu kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Avatar de vishnu
TechniekEts
Afmetingen71 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 100
Bied mee Bied mee
Karel Appel - Bols tenstoonstelling kopen? Bied vanaf 95!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Bols tenstoonstelling
TechniekLitho
Afmetingen97 x 70 cm (h x b)
Openingsbod
€ 95
Bied mee Bied mee
Corneille - Corneille Guillaume – Gesigneerde litho ‘Zonder Titel’ kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Corneille Guillaume – Gesigneerde litho ‘Zonder Titel’
TechniekLitho
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 495
Bied mee Bied mee
Roberto Matta - Zonder Titel - Litho - nr. 176/300 - Ingelijst 57 x 75 cm kopen? Bied vanaf 350!
Roberto Matta (1911-2002) Chileens Zonder Titel - Litho - nr. 176/300 - Ingelijst 57 x 75 cm
TechniekLitho
Afmetingen57 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGeschept Papier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee
Ger Lataster - Nummer 1 kopen? Bied vanaf 125!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 1
TechniekZeefdruk
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 125
Bied mee Bied mee
Ger Lataster - Nummer 2 kopen? Bied vanaf 125!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 2
TechniekZeefdruk
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 125
Bied mee Bied mee
Ger Lataster - Nummer 3 kopen? Bied vanaf 125!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 3
TechniekZeefdruk
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 125
Bied mee Bied mee
Ger Lataster - Nummer 4 kopen? Bied vanaf 125!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 4
TechniekZeefdruk
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 125
Bied mee Bied mee
Ger Lataster - Nummer 5 kopen? Bied vanaf 111!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 5
TechniekZeefdruk
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 111
Bied mee Bied mee
Gerard Verdijk - Donker abstract kopen? Bied vanaf 800!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands Donker abstract
TechniekOlieverf
Afmetingen82 x 142 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 800
Bied mee Bied mee
Gerard Verdijk - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 800!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst
TechniekOlieverf
Afmetingen82 x 142 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 800
Bied mee Bied mee
Corneille - 1977 - Herbes - Hele mooie kleuren Litho bijna 50 jaar oud kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1977 - Herbes - Hele mooie kleuren Litho bijna 50 jaar oud
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 399
Bied mee Bied mee
Han Mes - De Omhelzing kopen? Bied vanaf 350!
Han Mes (1936) Nederlands De Omhelzing
TechniekOlieverf
Afmetingen180 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee
Corneille - Kleurenzeefdruk DRENTHE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk DRENTHE Handgesigneerd
TechniekZeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 225
Bied mee Bied mee
Corneille - 1991 - Raven kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1991 - Raven
TechniekLitho
Afmetingen68 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 375
Bied mee Bied mee
Corneille - 2000 Football European Championship - LES FOOTBALLEURS LE BALLON D' OR kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2000 Football European Championship - LES FOOTBALLEURS LE BALLON D' OR
TechniekZeefdruk
Afmetingen57 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 299
Bied mee Bied mee
Roger Raveel - Abstract werk kopen? Bied vanaf 1100!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Abstract werk
TechniekLitho
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 1.100
Bied mee Bied mee
Corneille - Woman and Bird kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Woman and Bird
TechniekLitho
Afmetingen44 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGeschept Papier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 295
Bied mee Bied mee
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 29!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities
TechniekZeefdruk
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 29
Bied mee Bied mee
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
TechniekZeefdruk
Afmetingen57 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGeschept Papier
Openingsbod
€ 30
Bied mee Bied mee
Corneille - Vogelbroche kopen? Bied vanaf 55!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vogelbroche
Afmetingen5 x 6 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Openingsbod
€ 55
Bied mee Bied mee
Corneille - zonder titel kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen84 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGeschept Papier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 195
Bied mee Bied mee
Klaas Gubbels - Houtdruk: de liggende stoelen - 2000 kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: de liggende stoelen - 2000
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen32 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 429
Bied mee Bied mee
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 59!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
Openingsbod
€ 59
Bied mee Bied mee
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
Openingsbod
€ 125
Bied mee Bied mee
Jef Diederen - gesigneerde Lino kopen? Bied vanaf 34!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands gesigneerde Lino
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen28 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGeschept Papier
Openingsbod
€ 34
Bied mee Bied mee
Anton Buytendijk - Abstract landschap - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 47!
Anton Buytendijk (1913-2002) Nederlands Abstract landschap - Droge naald ets
TechniekDroge Naald
Afmetingen44 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 47
Bied mee Bied mee
Ko Oosterkerk - Ingelijste ets: "Verzameling uit de reeks Sporen"- 1987(oplage slechts 3 stuks!) kopen? Bied vanaf 175!
Ko Oosterkerk (1928-2012) Nederlands Ingelijste ets: "Verzameling uit de reeks Sporen"- 1987(oplage slechts 3 stuks!)
TechniekEts
Afmetingen58 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 175
Bied mee Bied mee